O nás

Materská škola je 6 triedne typizované predškolské zariadenie nachádzajúce sa v blízkosti Základnej školy. Do nášho zariadenia prijímame deti od 2 do 6 rokov. Súčasťou MŠ je rozľahlá záhrada plná stromov a kríkov. Máme vybudované detské ihrisko s pieskoviskami, preliezky a šmýkačky. Predškolské zariadenie je umiestnené v účelovej poschodovej budove. Skladá sa z troch krídel vzájomne prepojených hospodárskym pavilónom. Každá trieda má svoj samostatný vchod, šatňu, sociálne zariadenie, herňu, spálňu a jedáleň. Výchovný proces zabezpečuje kolektív 12 pedagogických pracovníkov. O čistotu prostredia našej MŠ sa starajú 3 upratovačky. Súčasťou školy je aj rozdeľovňa stravy, ktorú pre deti dovážajú 2 kuchárky zo ŠJ pri ZŠ.